از عقد تا عروسی

از عقد تا عروسی ، برگزاری نامزدی ، خدمات مجالس
از عقد تا عروسیبازبینی توسط تشریفات اریان on Mar 16امتیاز: از عقد تا عروسی

از عقد تا عروسی را چگونه برنامه ریزی کنیم

برگزاری مراسم عروسی و خدمات مجالس از آن دسته مراسماتی است که با برنامه ریزی دقیق و حساسیت بالا میبایست برگزار شود تا به عنوان مهمترین و با شکوه ترین روز عروس و داماد به یادگار گذاشته شود. از آنجا که این مهمترین روز زندگی برای هر شخصی می تواند باشد، باید از عقد تا عروسی با برنامه ریزی های بسیار دقیق و مشخص شده صورت گیرد. این برنامه ریزی ممکن است از 2732 ماه قبل از برکزاری مراسم انجام گیرد.

تاریخ عقد و عروسی

می توان گفت که مشخص کردن تاریخ برگزاری عقد و عروسی از مهمترین کارهای این مراسم با شکوه میباشد. چرا که تاریخ برگزاری مراسم می تواند در هزینه ها تاثیر گذار باشد. همچنین انتخاب فصل برای دریافت خدمات مجالس از کارگروه های تشریفاتی از این قاعده مستثنی نمی باشد. معمولا برگزاری مراسم در تالار و موسسات تشریفات در اعیاد، روزهای تعطیل و فصل تابستان نسبت به روزهای عادی و فصول دیگر هزینه های بالاتری دارد.

از عقد تا عروسی ، خدمات مجالس ، برگزاری مراسم عروسی ، برگزاری عقد

محل برگزاری مراسم

این روزها دیگر اکثر مراسمات در تالار و موسسات تشریفاتی برگزار می شود و برای رزرو محل برگزاری عروسی هر چه زودتر باید اقدام کرد. انتخاب محل برگزاری مراسم می تواند در زیباتر شدن و باشکوه بودن بسیار موثر واقع شود. این محل می تواند تالار، باغ و یا در یک موسسه تشریفاتی باشد.

انتخاب موسسه تشریفات مجالس

اگر قصد داریم مراسم خود را در تالار یا موسسه خدمات تشریفات مجالس برگزاری کنیم، باید از یک یا دو ماه قبل اقدام کنیم. چون در اعیاد و روزهای تعطیل به خصوص در فصل تابستان افراد بسیاری برای رزرو محل مراسم خود مخصوصا مراسم عقد و عروسی اقدام می کنند و اقدام دیر برای این کار مهم ممکن است که باعث تاخیر در برگزاری مراسم شود و این نارضایتی را به همراه دارد.

رزرو دفتر ازدواج

اگر مراسم خود را در یک موسسه تشریفات مجالس برگزار می کنید، معمولا این نوع موسسات دفاتر ازدواج که با انها قرارداد کاری دارند و یا از اعتبار بالایی برخوردار هستند را به عروس و داماد پیشنهاد می کنند. اما اگر می خواهید در دفتر دلخواه و مورد نظرتان مراسم عقد را برگزار کنید، حداقل از دو ماه قبل آنجا را رزرو کنید.

برگزاری از عقد تا عروسی ، خدمات مجالس ، برگزاری مراسم عروسی

کارت عروسی

انتخاب کارت عروسی از جالبترین کارهایی است که کمتر کسی آن را دوست ندارد. هرچند تنوع بسیار زیاد کارت های عروسی و انتخاب آن برخی از عروس و دامادها را کمی آزرده کرده است. معمولا عروس و دامادها انتخاب متن کارت عروسی را به عهده شخص طراح می گذارند. اما بهتر است که طرح و متن آن را خود عروس و دامادها انتخاب کنند.

آرایشگاه عروس

خوشبختانه امروزه آرایشگاه های عروس نسب به چندین سال قبل بسیار افزایش یافته است و عروس و دامادها برای انتخاب یک آرایشگاه عروس خوب نگرانی و استرس ندارند. اما به خاطر داشته باشید که اقدام دیر برای رزرو آرایشگاه می تواند باعث نگرانی شود.

لباس عروس

معمولا آرایشگاه های عروس در ویترین خود لباس هاس عروس در چندین تنوع را دارند. وقتی عروس و داماد برای انتخاب آرایشگاه عروس مراجعه می کنند، مدیر آرایشگاه پیشنهادات کرایه لباس عروس از همین مکان را به آنها می دهد.

تشریفات مجالس اریان از عقد تا عروسی همراه عروس و دامادهای عزیز خواهد بود.