نکات مهم در انتخاب تالار عروسی مناسب

خدمات مجالس تالار عروسی
نکات مهم در انتخاب تالار عروسی مناسببازبینی توسط تشریفات آریان on Apr 16امتیاز: نکات مهم در انتخاب تالار عروسی مناسب

چگونه تالار عروسی یا موسسه خدمات مجالس مناسبی را انتخاب کنیم؟

مهم ترین بخش هر عروسی انتخاب تالار عروسی و یا کارگروه خدمات مجالس مناسب است. انتخاب تالار به وضوح در میزان کیفیت جشن عروسی برگزار شده تاثیر دارد. از این رو لازم است در انتخاب تالار با دقت اقدام کنید. در اولین قدم بودجه مورد نظر خود را برای گرفتن مراسم تعیین کنید و با توجه به بودجه مورد نظر چند تالار را با نگاهی به موارد اشاره شده در مقاله زیر مورد بررسی قرار دهید. سعی کنید در انتخاب تالار تمام جوانب را سنجیده و با آگاهی کامل از امکانات تالار مورد نظر انتخاب کنید.

دسترسی آسان

مهم ترین ملاک در انتخاب تالار عروسی و یا باغ  قرارگیری آن در محل های کم ترافیک، مسیر خلوت تر و داخل شهر باشد تا دسترسی میهمانان به محل مورد نظر آسان باشد. همچنین برای انتخاب آرایشگاه عروس است بهتر است همین روند اتخاذ شود.

خدمات مجالس تالار عروسی تشریفات آریان

تناسب ظرفیت تالار با تعداد میهمانان

پیش از انتخاب تالار عروسی تعداد میهمانان خود را در نظر داشته باشید.بسیار مهم است که ظرفیت و خدمات مجالس تالار انتخابی شما با تعداد میهمانان تناسب داشته باشد. درصورتی که ظرفیت تالار بیش از تعداد مدعوین باشد تالار خالی به نظر می رسد. اگر تصور میکنید ظرفیت تالار پاسخگوی تعداد میهمانان شما نیست بهتر است به دنبال تالاری با ظرفیت بالاتر باشید.

ارتفاع سقف تالار

یکی دیگر از معیارهای انتخاب تالار عروسی بلندی و کوتاهی سقف آن است .در صورتی که سقف تالار کوتاه باشد فضای تالار محدود و خفه به نظر می رسد.

پارکینگ تالار

وجود پارکینگ برای تالار از موارد ضروری برای آسایش میهمانان است. حتما باید تعداد میهمانان با ظرفیت پارکینگ تناسب داشته باشد تا میهمانان از جهت یافتن پارکینگ دچار مشکل نشوند.

تزئینات و دکوراسیون داخلی

قبل از رزرو تالار حتما از دکوراسیون و تزئینات داخلی آن دیدن کنید بهتر است دکوراسیون داخلی تالار متناسب با سلیقه شما و همسرتان باشد و شیک و به روز باشد.از تمیزی و پاکیزگی میز ها و صندلی ها و فضای داخلی تالار اطمینان حاصل کنید.

میز شام

میز شام مهم ترین بخش میزبانی در تالار عروسی است .قبل از رزرو حتما از منوی تالار غذاهای مورد نظر را انتخاب کنید حتی می توانید درخواست کنید تا از غذای مورد نظر میل کنید. بدین ترتیب می توانید از کیفیت منوی غذایی و خدمات مجالس اطمینان حاصل کنید. همچنین از چگونگی چیدمان میز شام و ارائه خدمات مجالس آگاه شوید و در صورت نیاز به تغییر با مسئولین تالار در میان بگدارید. ظروف استفاده شده روی میز شام بسیار حائز اهمیت است و باید ست قاشق و چنگال شیک و مرغوب باشند.

امکانات تالار

علاوه بر موارد برخی از امکانات جانبی برای انتخاب تالار مناسب ضروری است از جمله این امکانات اتاق رختکن مناسب و تمیز،آسانسور برای راحتی رفت و آمد میهمانان و همچنین نمازخانه.

مهمترین معیارهای اتخاب تالار عروسی

– موقعیت دسترسی شهری

– ظرفیت سالن پذیرائی عروسی

– سقف سالن پذیرائی

– پارکینگ اتومبیل‌ها

– روکش صندلی و رومیزی‌ها

– میز شام عروس و داماد

– سرویس بهداشتی و سایر امکانات

– هزینه‌های تالار

– تست غذا و کیفیت غذایی

بررسی نهایی تالار

– چک کردن تاریخ مورد و نظر و رزرو نبودن آن

– ظرفیت تالار عروسی و تعداد میهمانان

– درست کردن کروکی

– سوالاتی در مورد آتش بازی

– چک کردن گروه موسیقی سالن

– تغییر زمان عروسی بنا به هر دلیلی

– انتخاب تالار عروسی دومی

امیدواریم با خواندن این مقاله و توجه به نکات، بتوانید تالار عروسی و یا کارگروه خدمات مجالس خود را جهت برگزاری مراسم خاطره‌انگیز عروسی انتخاب کنید.