درباره ما

تاریخچه موسسه تشریفات مجالس آریان با مدیریت مالک سلیمانی فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرده و با توجه به نیازهای جامعه در کلیه سطوح هدف گذاری خود را در ایجاد زنجیره‌ای موفق در امور تشریفات به صورت تخصصی و با هدف گسترش در سراسر ایران نهاده است و تا به امروز توانسته به موفقیت های بیسیاری دست یابد.

این مجموعه متشکل از مدیرانی خود ساخته که با اتکا به نیروی جوانی و تجربه کسب کرده از سال ها فعالیت در مقوله ملزومات ، تشریفات مجالس و تجهیزات مجالس ، خود را در شرایط خدمت رسانی به هموطنان عزیز قرار داده اند.

در مجموعه آریان کلیه امور با توجه به توانایی‌های کارشناسان و متخصصان این رشته به همراه استفاده از فن‌آوری‌های نوین و ارائه طرح‌های متنوع و خدمات هماهنگ با پیشرفته‌ترین امکانات برگزاری در سطح مختلف انجام می‌گردد.

عوامل موفقیت گروه خدمات مجالس تشریفات آریان

یکی از عوامل موفقیت و همچنین برتری گروه تشریفات مجالس آریان نسبت به دیگر مجموعه‌های در حال فعالیت آمادگی، ارائه خدمات مجالس به صورت شبانه‌روزی (فوری)بوده است.  مدیران این مجموعه کلیه اقلام و ملزومات مورد نیاز مشتریان را در بهترین شکل ممکن در انبار این مجموعه گرد هم آورده‌اند تا ارائه خدمات به شکل سریع و دقیق میسر گردد.

مناطق ارائه تشریفات مجالس

در گروه تشریفات مجالس آریان امکان ارائه خدمات در کلیه مناطق تهران و دیگر استان‌های کشور، تمامی غیرممکن‌ها به ممکن تبدیل شده و این مجموعه با ارائه کلیه امور تشریفاتی به صورت صفر تا صد کلیه نیازهای مشتریان خود را در حداقل زمان و شرایط ممکن به صورت مطلوب برآورده کرده و حس آرامش و رضایتمندی را به ایشان هدیه می‌نماید.

تاریخچه ، خدمات مجالس ، ظروف کرایه ، اجاره میز و صندلی ، تشریفات مجالس