نکاتی درباره خرید طلا و جواهرات عروسی

خدمات مجالس خرید طلا و جواهرات
نکاتی درباره خرید طلا و جواهرات عروسیبازبینی توسط تشریفات آریان on Apr 17امتیاز: نکاتی برای خرید طلا و جواهرات عروسی

چگونه طلا و جواهرات مناسب روز عروسی خریداری کنیم؟

روز عروسی برای همه زوج های روزی مهم و فراموش نشدنی است. همه زوج ها سعی می کنند این روز مهم را با برنامه ریزی های از پیش مسخص شده از جمله انتخاب تالار، کارگروه مجالس ،آرایشگاه و … مناسب به خوبی برگزار کنند. بخشی از این برنامه ریزی ها به خرید پیش از عروسی برمی گردد که برای اکثر زوجین کاری دشوار و زمان بر است. خرید طلا و جواهرات مختص عروسی جز بهترین قسمت خریدهاست که البته باید با دقت و نکته بینی خاصی انجام شود. در ادامه مقاله به نکاتی که باید در حین خرید طلا و جواهرات دقت کنید می پردازیم:

خرید طلا و جواهرات خدمات مجالس

تعیین بودجه برای خرید طلا و جواهرات:

حتما قبل از خرید طلا و جواهرات حداقل و حداکثر بودجه ای را برای آن در نظر بگیرید. این امر به کاهش انتخاب های شما و در نتیجه تصمیم نهایی راحت تر کمک می کند.

خرید از طلافروشی های معتبر:

مسئله ای که بسیار در خرید طلا و جواهرات اهمیت دارد مراجعه به طلافروشی های معتبر است تا از هرگونه کلاه برداری جلوگیری کنید.

مدل انتخابی طلا:

طلا و جواهراتی که قرار است خریداری کنید برای مدت طولانی و در مجالس و مهمانی های مختلفی استفاده می‌کنید. پس دقت کنید که مدل انتخابی شما معقولانه باشد و در آینده از نشان دادن آن شرمسار نشوید. از طرفی شما می توانید با انتخاب یک شرکت ارائه دهنده خدمات مجالس با اطمینان از برگزاری مراسم بی عیب و نقص با آسودگی خاطر به برنامه ریزی دیگر بخش های جشن خود بپردازید.

فقط به مدل‌های کلاسیک بسنده نکنید.

مدل‌های مدرن و جدید را هم ببینید.

تنوع سنگ و مدل‌های ایتالیایی را در جواهرات نقره ببینید.

انتخاب طلا بر اساس رنگ پوست:

سالهاست که طلاهای سفید راه خود را به بازارهای طلافروشی ایران باز کرده اند و تا حد زیادی توانسته اند جای طلای زرد را بگیرند. اما شما می توانید رنگ طلا و جواهرات خود را رنگی متناسب با رنگ چهره تان انتخاب کنید. برای کسانی که رنگ پوست سفید دارند طلای سفید مناسب تر است و برای کسانی با رنگ پوست سبزه طلای زرد. با این حال سلیقه شما برای انتخاب طلا مهم تر است.

اگر پوستتان سفید است، به جای طلای زرد از طلای سفید استفاده کنید.

درخشندگی طلای سفید جلوه پوستتان را بیشتر می‌کند.

اگر پوستتان گندمگون است، از طلای زرد و ترکیب آن با طلای قرمز استفاده نمائید.

اگر پوست برنزه و یا تیره دارید، بهتر است از زیورآلاتی استفاده کنید که ترکیبی از طلای سفید و زرد باشد.

همیشه از گردنبند ظریف استفاده کنید و تا حد امکان گردنبندهای پهن را کنار بگذارید.

خیلی مدلگرا نباشید. مدلگرایی ممکن است شما را از طرح مدرن و جدید دور نگهدارد.

تناسب طلا با اندام و لباس عروس :

در هنگام انتخاب طلا و جواهرات به تناسب آن با اندام تان دقت کنید و طلاهای ظریف‌تر مناسب افرادی با جثه کوچکتر است. افرادی که جثه های درشت تری دارند می توانند از طلاهای سنگین تر استفاده کنند. همچنین طلا و جواهرات شما باید به خوبی بتوانند با لباس عروس شما جلوه زیبایی را به نمایش بگذارد.

موسسه خدمات مجالس تشریفات آریان تلاش می کند تا با ارائه مقالات شما را در هر چه بهتر برگزار کردن مراسم عروسی یاری نماید.