نکاتی درباره خرید لباس عروس

خدمات مجالس
نکاتی درباره خرید لباس عروسبازبینی توسط Attari on Jun 5امتیاز:

چرا انتخاب لباس عروس مهم است؟

برای هر کسی یکی از مهم ترین شب ها شب عروسیش است. برای بسیاری از عروس خانم ها مهم است که در این شب به زیبایی بدرخشند. علاوه بر خدمات مجالس ، پذیرایی و دیگری مواردی که باید در این شب به خوبی انجام شود، لباس عروس نیز از مهم ترین این موارد است.

در اولین نگاه عروس اولین چیزی که به چشم می آید. به همین دلیل است که باید حتماً در انتخاب لباس عروسی دقت کنید و لباسی متناسب با اندامتان انتخاب کنید. در مقاله پیش رو سعی داریم که به شما در انتخاب لباس عروس مناسب کمک کنیم.

شما به چند صورت می توانید لباس عروس خود را تهیه کنید:

  1. لباس عروس خود را سفارش دهید تا برای شما بدوزند. این مورد هزینه بالایی دارد ولی مزیت آن این است که کاملاً مناسب بدن شماست.
  2. لباس عروس را برای دوخت سفارش دهید ولی آن را برای بار اول اجاره کنید که به نسبت هزینه پایین تری دارد.
  3. لباس عروس خود را به صورت آماده خریداری یا اجاره کنید که هزینه کمتری دارد ولی ممکن است به اندازه دو مورد قبلی متناسب با اندامتان نباشد.

خدمات مجالس

اگر قد کوتاه دارید :

به شدت از خریداری لباس های پرنسسی با دامن های پفی دور کنید. این مدل لباس ها باعث می شوند که ریز نقش تر از حالت عادی به نظر برسید. بهتر است انتخاب شما برای لباس عروس لباس های شمعی شکل باشد که به این ترتیب شما را قد بلندتر نشان دهد. در صورتی که ریز نقش هستید می توانید از لباس های ماکسی استفاده کنید که به این ترتیب شما را قد بلندتر نشان خواهند داد. همچنین به تزیینات روی لباس عروس دقت کنید این تزئینات نباید در قسمت پائین تنه شما باشند.

اگر قد بلند هستید:

اگر قد بلند هستید و اندام متناسبی دارید می توانید به سراغ لباس پرنسسی بروید. این مدل لباس ها می توانند انتخاب بسیار مناسبی برا شما باشند.

البته اگر اندام متناسبی دارید کار سختی را برای انتخاب لباس عروس پیش رو ندارید.

در انتخاب لباس عروس خود را محدود به رنگ سفید نکنید شما می توانید از انواع رنگ های نباتی ، کرم و بژ استفاده کنید که با توجه به رنگ پوستتان برای شما مناسب باشد.

اگر بالا تنه و بازو های چاقی دارید از پوشیدن لباس دکلته خودداری کنید.